חייג עכשיו: 08-6518095

יש לי גלידה הכי טובה, הכי טובה ומשובחה... 

גלידה פאולינה הגלידה הכי הטובה באילת. טיילת מלון המלך שלמה רחוב המים 1 אילת 88000 טל 08-6518095 
משלוחים של גלידה .משלוחים יוגורט , משלוחים פרוזן יוגורט .גלידה כשרה . גלידרייה כשרה . מסעדה כשרה אילת
אוכל כשר באילת
גלידרייה כשרה לפסח
גלידה כשרה לפסח 
גלידה ללא גלוטן וללא סוכר האומנם ?
גלידה ללא גלוטן – האמנם?
צליאק היא מחלה אשר מונעת מהסובלים ממנה לאכול מוצרים המכילים גלוטן. כתוצאה מכך מרבית המאכלים המוכרים אינם זמינים לחולים בצליאק. רוב הגלידות מיוצרות ממרכיבים המכילים גלוטן ועל כן חולי הצליאק אינם יכולים לאכול אותן, כך גם חלק ניכר מגביעי הגלידה מכילים גלוטן ועל כן אסורים למאכל.  עם זאת, אין המשמעות שחולי צליאק צריכים להתנזר מגלידה ולהימנע מהנאת החיים הזו! כיום,  עקב המודעות הגוברת למחלה, הרי שישנם טעמים רבים אשר נגישים לחולי הצליאק וזוהי נקודת אור משמעותית עבור החולים במחלה.
(חשוב להזכיר כי במקביל לאוכלוסיה הסובלת מצליאק, ישנן אוכלוסיות נוספות, כגון סוכרתיים או אנשים הרגישים ללקטוז, שנמנעו עד כה מלטעום את טעמה הממכר של הגלידה.  אל דאגה, גלידה פאולינה אילת דואגת גם לאוכלוסיות אלו ולנו פתרונות בדמות גלידה ללא סוכר וגלידת סורבה שאינה מכילה חלב).
גלידריית פאולינה ופתרונותיה למגבלות אכילת הגלידה
גלידריית פאולינה הנמצאת באילת ומיועדת לנופשים בה מבינה כי גם חולי הצליאק, הרגישים ללקטוז ולמעשה כל אחד המעוניין ליהנות כמה שיותר מחופשתו באילת – למעשה כולם מעוניינים לאכול בגלידרייה הטובה באילת. עקב רגישותנו לכלל לקוחותינו ניתן למצוא אצלנו גלידה ללא גלוטן, גלידה ללא סוכר וכמובן את הסורבה המפורסם שלנו. אנו מקפידים על כך שלכל לקוח מגיע הטוב ביותר וכל אחד יוכל למצוא בגלידרייה את מבוקשו. מבחינתנו, גלידה היא לא מוצר אלא דרך חיים וכפי שאנו נהנים ממנה כך אנו רוצים שכל לקוחותינו יזכו ליהנות ממנה. דרך אגב, הרגישים ללקטוז יכולים ליהנות גם מהיוגורטים המצוינים שלנו המוכנים במקום ולחוות טעם נוסף אשר יהפוך את טיולם לחוויה מיוחדת!
גלידריית פאולינה – הקפדה על איכות
בכדי שכל אחד יוכל ליהנות מהגלידה ומהפינוקים שלנו, אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש, כך אין חשש ולו הקטן ביותר מנוכחות מרכיב שאיננו מודעים לקיומו. כמובן שהקפדה זו על איכות מבטיחה ראש שקט למי שרגיש למוצרים מסוימים ומבטיחה שתהליך ההכנה שלנו נעשה בצורה הטובה והבריאה ביותר האפשרית.
חיפשתם גלידה ללא גלוטן או גלידה ללא סוכר באילת? תנו לנו לעזור לכם להפוך את חופשתכם באילת לבלתי נשכחת בעזרת טעמים נפלאים המתאימים לכולם!
כמו כן הגלידה כשרה והגלידרייה כשרה לפסח באילת