חייג עכשיו: 08-6518095

יש לי גלידה הכי טובה, הכי טובה ומשובחה... 

גלידה פאולינה הגלידה הכי הטובה באילת. טיילת מלון המלך שלמה רחוב המים 1 אילת 88000 טל 08-6518095 
משלוחים של גלידה .משלוחים יוגורט , משלוחים פרוזן יוגורט .גלידה כשרה . גלידרייה כשרה . מסעדה כשרה אילת
אוכל כשר באילת
גלידרייה כשרה לפסח
גלידה כשרה לפסח 
גלידה טבעונית של גלידה פאולינה באילת
מה היא טבעונות?
יותר ויותר אנשים ברחבי העולם המערבי מחליטים לעבור לשלב שמעבר לצמחונות - והוא הרי טבעונות. אילת לא מפגרת מאחור כך שגלידה טבעונית באילת היא כבר עובדה מוגמרת. מדוע גלידה צריכה להיות טבעונית, אתם שואלים?
המשמעות של טבעונות היא הימנעות מאכילה של כל דבר שמקורו בחי, בין אם מדובר בחלב, ביצים וכמובן בבשר. יש הנוקטים טבעונות מתוך אידיאולוגיה, או כדרך חיים ואף מטעמי בריאות אך מה שברור הוא שגישה זו הולכת ותופסת אחיזה אצל יותר ויותר אנשים ברחבי העולם המפותח. כמובן שהטבעוניים אינם מתפשרים כאשר מדובר במזון וגלידה בפרט! ואנו בגלידריית פואלינה מבינים זאת היטב.
גלידריית פאולינה וטבעונות
בפאולינה אנו מאמינים כי כל אחד זכאי לחופשה המושלמת, בין אם אתה טבעוני ובין אם לא. לכן אנו מקפידים להכין גם גלידה טבעונית כך שהנופשים הטבעוניים באילת יזכו גם הם לחוויה המושלמת ולטעום את הגלידה המיוחדת של פאולינה. כמובן שהדבר אומר כי הגלידה לטבעונים נעשית ללא כל מוצרי חלב ושמנת ועל כך אנו מקפידים ביותר. מצד שני אנו מקפידים גם כי הגלידה תשמור עדיין על הסטנדרטים הגבוהים שלנו ותהיה טעימה וייחודית כפי שאנו מקפידים  בכל גלידה מתוצרת פאולינה. גם בגלידות הטבעוניות אנו עובדים רק אם חומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר. בין אם הדבר אומר לבחור את הפירות האיכותיים ביותר ובין אם הדבר אומר לבחור את השוקולד הטוב ביותר.

איזה גלידות טבעוניות ניתן למצוא אצלנו?
כאשר אתם מגיעים לחופשה באילת אנו רוצים שתזכו לחוויה הטובה ביותר ותוכלו להנות מחופשתכם בצורה המושלמת. לכן כפי שאמרנו אנו רוצים שגם ללקוחותינו הטבעוניים יהיה את המבחר הרב ביותר ואת הגלידות האיכותיות ביותר. בין הגלידות הטבעוניות שאנו מכינים ניתן להזכיר כמובן שוקולד מריר, או סורבה שוקולד קלאסי המורכב מלא פחות מ-70% מוצקי קקאו וגם הוא כמובן ללא שמנת וחלב. גלידה היא המומחיות שלנו וגלידה טבעונית היא האהבה שלנו, אנו רוצים שגם כאשר אתם מגיעים לחופשה שלכם ובמיוחד שאתם שם תזכו לחוויה הטובה ביותר.
בואו עוד היום לגלידת פאולינה באילת ותזכו לגלידה הטבעונית הטובה ביותר שניתן למצוא, באילת או בארץ. תנו לנו את הזכות לחלוק איתכם את האהבה שלנו לגלידה!