חייג עכשיו: 08-6518095

יש לי גלידה הכי טובה, הכי טובה ומשובחה... 

גלידה פאולינה הגלידה הכי הטובה באילת. טיילת מלון המלך שלמה רחוב המים 1 אילת 88000 טל 08-6518095 
משלוחים של גלידה .משלוחים יוגורט , משלוחים פרוזן יוגורט .גלידה כשרה . גלידרייה כשרה . מסעדה כשרה אילת
אוכל כשר באילת
גלידרייה כשרה לפסח
גלידה כשרה לפסח 
ייצור גלידה איטלקית פרימיום

  כיצד מכינים גלידה?

עוד לפני שנפרט כאן את הפרטים הטכניים בתהליך ייצור גלידה, נקדים ונאמר כי ישנם סוגים רבים של גלידה – ובגלידריית פאולינה הם כולם טעימים!
וכעת - לתהליך ייצור גלידה. התהליך בו מכינים גלידה אינו מורכב מאוד, אך קשה להגיע לתוצאה איכותית. ננסה לתאר זאת בצורה מכאנית: ראשית מכינים את הבסיס מן החומרים שאנו מעוניינים בהם ומחממים אותו. לאחר שלב זה אנו מקררים את הגלידה לקבלת המרקם הרצוי. כמובן שבפועל התהליך דורש מומחיות רבה ואינו כה פשוט כפי שמתואר להלן ויש צורך בניסיון ומקצועיות, כמובן אם רוצים להבטיח גלידה איכותית.
כיצד אנו מכינים את הגלידה בגלידריה פאולינה?
כמובן שלא נגלה את הסודות המיוחדים שלנו לטעם ולמרקם המושלמים, אך אנו יכולים להגיד לכן שאת הגלידה שלנו אנחנו מכינים בראש ובראשונה ממעמקי הנשמה. לדעתנו אוכל ובמיוחד גלידה שלא מכינים מאהבה פשוט לא יוצא טעים ולא משנה כמה תיצמד למתכונים, זוהי גם הסיבה מדוע אנו כה אוהבים לטעום ולנסות טעמים חדשים ולא פחות מכך לאכול את הטעמים הישנים. בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר אנו משתמשים בתהליך ההכנה בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בין אם הדבר כולל שוקולד איכותי או פירות אקזוטיים... אצלנו לא מתפשרים.
אכן, אנו מכינים את גלידה באילת בשאיפה מתמדת לחדשנות, אך משתמשים בטכניקות האיטלקיות ויתכן שתטעמו מהגלידה ותרגישו שאתם למעשה נמצאים ברומא או טוסקנה.
אז איזה גלידות ניתן למצוא בגלידריה פאולינה?
קודם נענה על שאלה שחוזרת על עצמה פעמים רבות: מה בעצם ההבדל בין גלידה לסורבה? ובכן, התשובה היא פשוטה להפליא: סורבה הוא פשוט גלידה ללא חלב.
בפאולינה אנו מקפידים להכין את כל הגלידות בתהליך ייצור עצמי וללא כל גורמים חיצוניים, מכאן גם אנו מאמינים מתקבל הטעם המושלם שיישאר בפיכם לכל אורך החופשה באילת וגם לאחריה. גלידריית פאולינה ידועה בגלידות הקלאסיות האיכותיות שלה, אך גם בגלידות מיוחדות יותר כמו גלידה ללא סוכר, גלידה טבעונית וגלידה ללא גלוטן. כמובן שגם את הגלידות הללו אנו מקפידים להכין לבד לגמרי וכך אנו יודעים בדיוק אילו חומרים מוכנסים אליהם, בדיוק כמו שמכינים בבית.
בגלידריית פאולינה אנו מאמינים כי חופשה צריכה להיות מושלמת בכל המובנים, בטח חופשה באילת. לכן אנו כה מקפידים על ייצור גלידה והכנתה באופן איכותי ביותר - ומשקיעים ככל האפשר בתהליך ההכנה כדי שלכם תהא החופשה והגלידה המושלמת.