חייג עכשיו: 08-6518095

יש לי גלידה הכי טובה, הכי טובה ומשובחה... 

גלידה פאולינה הגלידה הכי הטובה באילת. טיילת מלון המלך שלמה רחוב המים 1 אילת 88000 טל 08-6518095 
משלוחים של גלידה .משלוחים יוגורט , משלוחים פרוזן יוגורט .גלידה כשרה . גלידרייה כשרה . מסעדה כשרה אילת
אוכל כשר באילת
גלידרייה כשרה לפסח
גלידה כשרה לפסח 
גלידרייה באילת

חופשה באילת עם כל הפינוקים
כאשר אתם בחופשה - ובטח חופשה באילת - אתם מחפשים מנוח ומרגוע מתלאות היום יום, לא רק זאת אלא שסביר שאתם מעוניינים בשלל חוויות מיוחדות. בנוסף לאלו רבים המגיעים לחופשה באילת רוצים פשוט לנסות פינוקים ייחודים וחדשים, בין אם מדובר בספא מרענן ובין אם מדובר בחוויות קולינריות חדשות. אחרי הכל, טעם מיוחד הוא אחד מהזיכרונות שנצרבים ומלווים אותנו לאורך הזמן הרב ביותר, זוהי גם הסיבה שרבים חפצים בחופשה שלהם בחוויית הטעם המושלמת. כך הם מבטיחים כי חופשתם תתרחש על הצד הטוב ביותר, אכן הטעם המושלם הוא הפינוק המושלם. 
גלידת פאולינה – הפינוק המושלם!
גלידרייה פאולינה שמה לה למטרה לפנק את לקוחותיה בזמן החופשה שלהם באילת וכך ליצור את החוויה המושלמת ולספק להם זיכרון שלא ישכח מהם לזמן ארוך. גלידריית פאולינה מתמחה בהכנת גלידה ביתית משובחת ברמה הגבוהה ביותר, אנו מקפידים על תהליך הכנה הישר מהמטבח האיטלקי, תכנון הנעשה מתוך מחשבה עד לפרט הקטן ביותר. בכדי לפנק את לקוחותינו בצורה הגבוהה ביותר אנו רוצים כי הם יזכו לשלל חוויות וטעמים ועל כן כל אחד יכול למצוא אצלנו את מבוקשו. בין הגלידות המיוחדות שאנו מייצרים ניתן למצוא גלידות ללא סוכר, גלידות ללא גלוטן ואף גלידות לטבעונים! זאת כמובן לצד כל הטעמים הקלאסיים ולצד טעמים אקזוטיים יותר הנעשים מפירות מיוחדים. הכל כאמור בכדי שבחופשתכם הבאה באילת תזכו לפינוק המושלם.
גלידריית פאולינה – פינוק לא רק בגלידות
אכן גלידריית פאולינה מתמחה בהכנת הגלידה המושלמת, אך אנו מתמחים לא רק בכך. מכיוון שאנו רוצים כי תזכו לחוויה הטובה ביותר וכאמור לפינוק המושלם ניתן למצוא בגלידריית פאולינה פינוקים נוספים ורבים. ראשית כל אתם מוזמנים לטעום מהוופל הבלגי שלנו שרבים סבורים שהוא ייחודי לא רק לאילת אלא גם ייחודי בארץ, אם אתם אוהבים מתוק אז הוופל הבלגי שלנו מושלם בשבילכם. הוופל הבלגי שלנו שניתן להזמינו עם אחת מהגלידות המיוחדות והמעולות שלנו יוצר עושר טעמים בפה שספק אם טעמתם במקום אחר, כך ניתן לשלב בין וופל בלגי לגלידה ולהרגיש בגן עדן, גלידריית פאולינה פה בשבילך בגלידות ובכל פינוק אחר.
בואו להתפנק!