חייג עכשיו: 08-6518095

יש לי גלידה הכי טובה, הכי טובה ומשובחה... 

גלידה פאולינה הגלידה הכי הטובה באילת. טיילת מלון המלך שלמה רחוב המים 1 אילת 88000 טל 08-6518095 
משלוחים של גלידה .משלוחים יוגורט , משלוחים פרוזן יוגורט .גלידה כשרה . גלידרייה כשרה . מסעדה כשרה אילת
אוכל כשר באילת
גלידרייה כשרה לפסח
גלידה כשרה לפסח 
חופשה וגלידה באילת

גלידרייה באילת – השילוב המנצח!
אילת היא עיר הנופש המושלמת של ישראל. חופים, שמש נצחית, מלונות ברמה הגבוהה ביותר ועשרות אטרקציות מבטיחים כי הנופשים המגיעים לאילת ייהנו בלי סוף. ולמרות כל זאת, אנחנו בגלידרייה פאולינה הרגשנו כי בכל זאת חסר משהו - והמשהו הזה הוא כמובן גלידה המתאימה לכולם!
כשראינו כי באילת חסרות גלידריות איכותיות, החלטנו לפתוח גלידרייה כזו בדיוק. בנוסף החלטנו כי אנו לא מסתפקים בעוד גלידרייה רגילה אלא אנחנו נפתח את הגלידרייה הטובה באילת ויש שיגידו בארץ, גלידרייה פאולינה. פתיחת הגלידרייה נעשתה מתוך אהבת אמת לקולינריה, ג'לטריה ומעל הכל כמובן לגלידה! לצד אלו אנו אוהבים לשרת ושואבים עוצמה מהחדווה ששירות לקוחותינו מספק לנו. 
מה מיוחד בגלידרייה פאולינה באילת?
אילת אינה עיר רגילה, היא עיר נופש אמיתית שהמגיעים אליה עושים הפסקה מהחיים ורוצים כל היום ליהנות ולחוות חוויות. מכך יוצא כמובן שגם גלידרייה באילת אינה עוד גלידרייה רגילה אלא היא גלידרייה מיוחדת. בגלידרייה פאולינה אנו מבינים זאת ומספקים ללקוחותינו חוויות בטעמים, כאשר אדם חדש טועם את הגלידה בפאולינה ראשית כל רואים חיוך מבצבץ, אחר כך שומעים וואו ואז מבקשים כדור נוסף. לא פעם ולא פעמים אנשים אומרים כי רק לאחר שטעמו את הגלידה בגלידריית בפאולינה הם הבינו איך גלידה צריכה להרגיש. חשוב שנאמר כי חוויה זו אינה ייחודית רק לישראלים אלא ניתן לשמוע תיירים מכל העולם ואפילו מאיטליה, מולדת ומעצמת הגלידה, הנפעמים מטעם גלידת פאולינה.
אז מה כל כך מיוחד בגלידת פאולינה?
אנו בפאולינה מאמינים כי כל נופש באילת צריך להרגיש לחוויה של פעם בחיים, לכן איננו מוכנים להתפשר על שום פרט וזוהי גם הסיבה מדוע הטעמים שלנו כה ייחודים, מיוחדים וכמובן טעימים. הכול מתחיל מבחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר, כאשר אצלנו אין פשרות. אם החומר אינו טרי איננו משתמשים בו! אנו מקפידים לעבוד עם חומרי גלם ייחודים כך שסביר ותיתקלו בטעמי גלידה בעלת טעמים אקזוטיים וייחודים. לא רק זאת אלא שאנו חפצים בכך שכל לקוח יכול למצוא את מבוקשו, בעקבות פתיחת גלידה פאולינה תוכלו למצוא גלידה ללא סוכר באילת, גלידה ללא גלוטן, גלידה לטבעונים, לרגישים ללקטוז ועוד ועוד סוגים.
אז אם גם אתם חפצים בחוויית טעמים ייחודית אתם מוזמנים לטעום את גלידת פאולינה, סביר שאחר כך תחליטו לחזור לאילת רק בשביל הגלידרייה שלנו.
כמו כן הגלידרייה כשרה לפסח והגלידה כשרה לפסח